česky english
0.00 Kč 

NOVINKY:

instagram Instagram Vitrum

NOVĚ VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT I VLASTNÍ VÝROBU  SKLA !!!
SKLÁRNA V JANOVĚ NAD NISOU OPĚT ŽIJE !!!
>>> www.vitrum-sj.cz
<<<
K DISPOZICI JSOU 2 PECE A STOVKY FOREM !!!
MŮŽEME LISOVAT UŽITKOVÉ I DEKORAČNÍ SKLO 
Z KŘIŠŤÁLU I  SKLA  BAREVNÉHO 
MALÉ SERIE,FLEXIBILITA,INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP 

 

********************************

MOŽNOST PLATBY
kartou - ComGate  
PayPal  v EUR, USD i CZK

ČESKÁ REPUBLIKA

ČESKOU POŠTOU  nebo společností  DPD - PŘEHLEDNÉ JEDNOTNÉ POŠTOVNÉ  PRO BALÍKY  DO 30 KG   

DPD 

120,00 Kč + 21 % DPH při platbě bankovním převodem předem 

150,00 Kč + 21 % DPH při platbě na dobírku

ČESKÁ POŠTA 

150,00 Kč + 21% DPH  při platbě bankovním převodem předem

170,00 Kč + 21 % DPH při platbě na dobírku

 

SLOVENSKO

JEDNOTNÉ POŠTOVNÉ - BALÍK

 

DO 30 KG JEN 15,65 EUR !!!


ŽÁDNÉ BANKOVNÍ POPLATKY !!!
JEDNODUCHÁ PLATBA NA SLOVENSKÝ ÚČET FIO BANKA,a.s. 

 

 

Zobrazit celý sortiment zboží

Skleněné kuličky

Skleněné kuličky, technické kuličky, dekorační kuličky, kuličky do her, cvrnkací kuličky, speciální kuličky, přesně kulaté kuličky, skleněné barevné kuličky

 Kulaté je hezké, milé a příjemné .

Tvar koule je pozitivní, magický a dokonalý.

Manipulace s kulatými předměty nás baví a přináší klid a vyrovnanost, nebo si dokážete představit hranaté jablko čí uklidňující předmět do dlaně, který by měl ostré hrany ?

Skleněné kuličky Mnozí z nás, když zapátrají ve své paměti zjistí, že se se skleněnou kuličkou potkali už v dětství. Blýskavá a barevná skleněná kulička byla nejen krásná, ale stávala se synonymem pro bohatství a poklad v tom pravém slova smyslu.

Obzvlášť pak, když to byla přímo duhová kulička. Ta dokázala svému majiteli splnit i tajná přání......

Kulička je magický tvar - příjemná na omak okouzluje všechny naše smysly. Ne nadarmo se z her rozšířilo její používání do světa rehabilitace. Pocit, kdy vám hladké skleněné kuličky volně protékají mezi prsty je uklidňující a příjemný zároveň.

Kuličkami se dá masírovat a jejich akupresurní účinky jsou velmi blahodárné.

Víte jak se v horkých dnech osvěžovaly dělnice ve sklárně? Nasypaly si chladivé skleněné kuličky do bedýnky a strčily si do nich nohy. Věřte, je to mnohem lepší nápad, nežli "škopek" s vodou.

Kuličky ale nejsou jen pro hraní a pro radost. Mají velký význam pro mnoho odvětví průmyslu. Těmto kuličkám se říká technické a pro své vlastnosti jsou mnohdy nenahraditelné. Nejčastěji se používají pří výrobě barev, laků a umělých hmot kde jsou používány jako mlecí médium nebo jako plnivo. Bez technických kuliček se neobejdou v chemickém, ani farmaceutickém průmyslu. Mohou vyplňovat prostory, izolovat, opracovávat povrchy otryskáváním, sloužit jako těsnící element, být částí valivých ložisek i uzávěrů, filtrovat, těsnit. Běžný spotřebitel se nimi setká v rol-onech, inkoustových bombičkách do per, zpětných uzávěrech myček a praček, uzávěrech lahví s alkoholem  atd.. Záleží jen na tom, z jakého skla se kulička vyrobí a jak přesně je kulatá. Samostatnou kapitolou mezi technickými kuličkami jsou přesně broušené kuličky, které mohou dosáhnout i kulatosti několika tisícin milimetru. Ty, které mají navíc lesklý povrch v optické kvalitě se používají jako součástka do optických přístrojů.

ke stažení

Ke stažení:

PDF barevnice pro opakní skla (1.3 MB)

PDF barevnice pro transparentní skla (2.7 MB)


ESHOP - Skleněné kuličky:

GLASS SPHERE s.r.o. Podhorská 50, 466 01 Jablonec nad Nisou, Česká Republika,Tel: 00420 483 311 56,  Fax: 00420 484 846 331, IČO : 254 89 038  DIČ : CZ 254 89 038 E-mail: info@glass-sphere.com

 


© 2008 GLASS SPHERE s.r.o.

instagram

Online platby zajišťuje:

Comgate

Akceptujeme platební karty VISA, MASTERCARD, MAESTRO

Partneři: kuličkový svaz 

Glass Sphere, s.r.o. - Porusky Glass Sphere, s.r.o. - Français Glass Sphere, s.r.o. - Espanol Glass Sphere, s.r.o. - Italiano Glass Sphere, s.r.o. - Slovensky