česky english
0.00 Kč 

NOVINKY:

NOVĚ VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT I VLASTNÍ VÝROBU  SKLA !!!
SKLÁRNA V JANOVĚ NAD NISOU OPĚT ŽIJE   !!!
K DISPOZICI JSOU 2 PECE A STOVKY FOREM !!!
MŮŽEME LISOVAT UŽITKOVÉ I DEKORAČNÍ SKLO 
Z KŘIŠŤÁLU I  SKLA  BAREVNÉHO 
MALÉ SERIE,FLEXIBILITA,INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP 

 

********************************

MOŽNOST PLATBY
kartou - ComGate  
PayPal  v EUR, USD i CZK

ČESKÁ REPUBLIKA

ČESKOU POŠTOU  nebo společností  DPD - PŘEHLEDNÉ JEDNOTNÉ POŠTOVNÉ  PRO BALÍKY  DO 30 KG   

DPD 

120,00 Kč + 21 % DPH při platbě bankovním převodem předem 

150,00 Kč + 21 % DPH při platbě na dobírku

ČESKÁ POŠTA 

150,00 Kč + 21% DPH  při platbě bankovním převodem předem

170,00 Kč + 21 % DPH při platbě na dobírku

 

SLOVENSKO

JEDNOTNÉ POŠTOVNÉ - BALÍK

 

DO 30 KG JEN 15,65 EUR !!!


ŽÁDNÉ BANKOVNÍ POPLATKY !!!
JEDNODUCHÁ PLATBA NA SLOVENSKÝ ÚČET FIO BANKA,a.s. 

 

 

Zobrazit celý sortiment zboží

Mikrokuličky

Skleněné mikrokuličky, mikrokuličky směsi, mikrokuličky tříděné frakce, obarvené mikrokuličky, obarvené malé kuličky, obarvená směs mikrokuliček, křišťálové mikrokuličky, skleněné mikrokuličky

zlaté mikrokuličky

Skleněné mikrokuličky, které znají mnozí z nás pod názvem balotina jsou velmi malé kuličky ze sodnodraselné skloviny, které mají vynikající optické vlastnosti.

Index lomu, kterého dosahuje  jejich povrch je předurčuje k použití na veškeré reflexní plochy. Promítací plátna, značení silnic, nátěrové hmoty i omítky s nimi získají na své brilanci i jiných vylepšených vlastnostech.

Mikrokuličky se prodávají ve směsích, a nebo ve vytříděných velikostních skupinách tzv. frakcích. Pak mohou sloužit i pro takové technické účely jako je otryskávání povrchů . Povrchy se touto abrazivní metodou odmašťují, anebo získávají kvalitní matový vzhled. Mohou ovšem sloužit také jako filtr, izolace nebo vyplnit beze zbytku prostor jakéhokoli tvaru.

S dekoračním použitím mikrokuliček se lze setkat v přesýpacích hodinách, na vánočních ozdobách i s jako velmi často používaným mediem pro aranžování. V těchto oblastech se už nemusí nikdo omezovat jen na bezbarvé křišťálové kuličky, byť jejich brilance je sebekrásnější. Dnes již existuje bezpočet barevných variant mikrokuliček, které už fantazii opravdu meze nekladou. Komu by "obyčejné" barvy připadaly málo atraktivní, může si objednat i mikrokuličky zlaté, bronzové nebo stříbrné. Na rozdíl od dekoračních písků / obarveného písku/ mají mikrokuličky nespornou výhodu ve své čistotě, lesku a bezprašnosti. Desítkami odstínů z nabídky se dají ozdobit voskové svíčky, nehty, rámy obrazů - prostě jakýkoliv povrch, kde je lze zafixovat lakem nebo lepidlem.

U nás si mohou nakoupit čiré i obarvené mikrokuličky nejen architekti a designéři, výrobci barev, laků, plastů, ale doslova každý komu se prostě jen líbí.

Minimální množství je totiž pouhých 100 g !!! Takže žádná velká balení, žádná omezení! U nás si fantazii může vyzkoušet každý!

 

ke stažení

Ke stažení:

PDF vzorkovník (500 kb)


ESHOP - Mikrokuličky (čiré a barevné):

GLASS SPHERE s.r.o. Podhorská 50, 466 01 Jablonec nad Nisou, Česká Republika,Tel: 00420 483 311 56,  Fax: 00420 484 846 331, IČO : 254 89 038  DIČ : CZ 254 89 038 E-mail: info@glass-sphere.com

 


© 2008 GLASS SPHERE s.r.o.

Online platby zajišťuje:

 Comgate

Akceptujeme platební karty VISA, MASTERCARD, MAESTRO

Partneři: kuličkový svaz 

Glass Sphere, s.r.o. - Porusky Glass Sphere, s.r.o. - Français Glass Sphere, s.r.o. - Espanol Glass Sphere, s.r.o. - Italiano Glass Sphere, s.r.o. - Slovensky