česky english
0.00 Kč 

NOVINKY:

instagram Instagram Vitrum

NOVĚ VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT I VLASTNÍ VÝROBU  SKLA !!!
SKLÁRNA V JANOVĚ NAD NISOU OPĚT ŽIJE !!!
>>> www.vitrum-sj.cz
<<<
K DISPOZICI JSOU 2 PECE A STOVKY FOREM !!!
MŮŽEME LISOVAT UŽITKOVÉ I DEKORAČNÍ SKLO 
Z KŘIŠŤÁLU I  SKLA  BAREVNÉHO 
MALÉ SERIE,FLEXIBILITA,INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP 

 

********************************

MOŽNOST PLATBY
kartou - ComGate  
PayPal  v EUR, USD i CZK

ČESKÁ REPUBLIKA

ČESKOU POŠTOU  nebo společností  DPD - PŘEHLEDNÉ JEDNOTNÉ POŠTOVNÉ  PRO BALÍKY  DO 30 KG   

DPD 

120,00 Kč + 21 % DPH při platbě bankovním převodem předem 

150,00 Kč + 21 % DPH při platbě na dobírku

ČESKÁ POŠTA 

150,00 Kč + 21% DPH  při platbě bankovním převodem předem

170,00 Kč + 21 % DPH při platbě na dobírku

 

SLOVENSKO

JEDNOTNÉ POŠTOVNÉ - BALÍK

 

DO 30 KG JEN 15,65 EUR !!!


ŽÁDNÉ BANKOVNÍ POPLATKY !!!
JEDNODUCHÁ PLATBA NA SLOVENSKÝ ÚČET FIO BANKA,a.s. 

 

 

Zobrazit celý sortiment zboží

Věštění pomocí kyvadla

Kyvadlo se velmi dobře hodí jako magická pomůcka.

magické kyvadlo Používání kyvadla k věštění se říká radiestézie. Kyvadlo může otestovat sílu energetických polí a magického příslušenství a může fungovat jako prostředník k navázání kontaktu s duchovními bytostmi. K práci se používá kyvadlo většinou na řetízku. Kyvadlo může být z jakéhokoliv materiálu a může mít různé velikosti. Řetízek může být libovolně dlouhý. Kyvadlem může být vlastně prakticky cokoliv co má uprostřed otvor a dá se zavěsit. Takovým nejznámějším "domácím" kyvadlem je asi prstýnek na niti či dlouhém vlasu. Nit nebo vlas se omotává kolem prstu - ukazováčku, tak, aby měla nit (vlas) i s kyvadlem délku alespoň asi 15 - 25 cm.

Někteří radiestézové používají věštění v medicíně. Kyvadlo se pohybuje nad postiženými místy lidského těla a radiesthet čte z pohybů kyvadla místo a diagnózu z choroby. Říká se, že pomocí kyvadla jde rovněž stanovit začátek nemoci a navrhnout preventivní léčbu. Kyvadlo lze držet i nad vzorkem moče a krve dokonce i nad fotografií nemocného. Používá se také na hledání vody, sledování stopy, pátrání po ztraceném předmětu. Pravděpodobně nejběžnější aplikací je stanovení pohlaví nenarozeného dítěte, zda jsme udělali to a to dobře, je toto správný postup, atd. Prostě položením otázky, na kterou se dá odpovědět ANO nebo NE s pomocí tabulky.

 

Použití kyvadla

Na začátku se nepracuje v přítomnosti jiných osob. Pracuje se uvolněně, klidně vytvoří se v bytě prostor, kde se bude pracovat. Předem si omyjí a osuší ruce. Pracovat by se mělo bez prstýnků a hodinek. Kyvadlo by se mělo držet v dominantní ruce. Řetízek se drží palcem a ukazováčkem tak, že jsou obráceny dolů. Paže by měla být pevná, ale bez napětí. Kyvadlo by mělo být od mapy, papíru,.. asi 1-3 cm. Pokud chcete znát odpověď na nějakou otázku - položte jí tak, aby se na ni dalo odpovědět ano-ne.

Kyvadlo může opisovat tři základní figury: kruhy, elipsy, přímky. Existuje však množství odchylek a variant. Musí se vyzkoušet, jak vám bude kyvadlo odpovídat, jak vám konkrétně bude odpovídat na ANO, jak vám bude odpovídat na NE. Jako pomůcku si můžete vytvořit tabulku ve tvaru kříže na konci jedné přímky bude napsáno ANO a na konci druhé přímky bude napsáno NE. Také je nutné vyzkoušet si, jak vám bude reagovat na různé látky, hmoty jako je - peří, hedvábí, samet, kůži, perleť, vlna, porcelán, železo, bambus, dub, rostliny, zem,......

Umožní vám to zjistit, jak reaguje právě vaše kyvadlo, které může oscilovat a opsat přitom libovolný počet kruhů, může se pohybovat různými směry a to vše v závislosti na substanci. Možná bude také zapotřebí, abyste zkrátili nebo prodloužili řetízek, pro jasnější reakce. Tím, že si poznamenáte kroužení kyvadla za známých podmínek, budete si pak moci připravit vlastní diagram, který využijete v budoucnosti.

Chceme-li otestovat, zda se nějaký předmět hodí k určité magické práci, uchopíme kyvadlo do pravé ruky(do levé jste-li leváci) a budeme jej držet mezi otevřenou dlaní levé /pravé) ruky a předmětem. Jestliže je směr pohybu kyvadla mezi rukou a předmětem sem-tam, předmět je vhodný k určité práci. Pokud se předmět nehodí kyvadlo se pohybuje obráceným směrem, tedy příčnými pohyby. Protože se vlastní pohyb kyvadla může odchýlit od všeobecných pravidel, doporučuje se, aby si člověk před jeho vlastním použitím dotázal kyvadla, jaký směr bude znamenat souhlas.

Pokud již budete mít s kyvadlem úspěch můžete zkusit pracovat např. s mapou, papírem, fotografií a označte si místa, kde jste zaznamenali nějakou reakci. Kyvadlo by mělo být od mapy, papíru,.. asi 1 až 2 cm. Pokud chcete znát odpověď na nějakou otázku - položte jí opět tak, aby se na ni dalo odpovědět ano-ne

 

Kontakt s duchovní bytostí pomocí kyvadla

1) Měli bychom si nejdříve navodit stav transu. Toho dosáhneme např. stejně znějícími zvuky, bude provádět stejné pohyby a mít stejné myšlenky. Pomocí zvláštního vnitřního klidu se mění náš stav mezi bděním a spánkem. V tomto stavu jsou lidé zvlášť citliví na vjemy s jiných rovin, neboť se zde mění vibrace i vnímání času. Pomocným prostředkem je budhistická mantra ÓM, která zní: AUM MANI PADME HUM.

Mantra se opakuje v duchu nebo nahlas, dokud člověk nepocítí, že je zbaven veškerých myšlenek.

2) Uchopíme kyvadlo, pohodlně si opřeme ruku o stůl, levá (či pravá) ruka se volně položí na plochu stolu. Poté člověk jakoby odejme energetickou ruku, která drží kyvadlo, ze svého hmotného těla. Při tomto je velmi nutné se velmi soustředit a koncentrovat svoji vůli. Odejmutí ruky si můžeme představit podobně jako, když si něco svlékáme.

Energetickou ruku položíme volně na stůl. Ruka, která drží kyvadlo je tímto způsobem připravená na svou činnost, to znamená, že prostřednictvím kyvadla se naváže spojení s duchem ochrany.

3) Nyní požádáme svého ducha ochrany o to, aby s námi komunikoval pomocí kyvadla. I v tomto případě je nutné zeptat se svého kyvadla co bude znamenat ano a co bude znamenat ne nebo ještě nevím či snad.

4) K tomuto si ještě můžeme vytvořit tabulku s písmeny a číslicemi a popřípadě i slovy.

5) Po skončení otázek ruku opět vložíme jako by do své ruky a je nutné poděkovat duchovi ochrany za pomoc při věštění a popř. ponechat někde venku u stromu trochu mléka, medu či soli.

 

GLASS SPHERE s.r.o. Podhorská 50, 466 01 Jablonec nad Nisou, Česká Republika,Tel: 00420 483 311 56,  Fax: 00420 484 846 331, IČO : 254 89 038  DIČ : CZ 254 89 038 E-mail: info@glass-sphere.com

 


© 2008 GLASS SPHERE s.r.o.

instagram

Online platby zajišťuje:

Comgate

Akceptujeme platební karty VISA, MASTERCARD, MAESTRO

Partneři: kuličkový svaz 

Glass Sphere, s.r.o. - Porusky Glass Sphere, s.r.o. - Français Glass Sphere, s.r.o. - Espanol Glass Sphere, s.r.o. - Italiano Glass Sphere, s.r.o. - Slovensky